Uyumlu PH 5 Kablolu EKG Kablosu - M1625A
Uyumluluk: Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C Serisi, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Taşıma, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A1, M3927A A3, M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrasound CX50, М3046А
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Açıklama
Uyumlu PH 5 Kablolu EKG Kablosu - M1625A
Uyumluluk:Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C Serisi, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Taşıma, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A1, M3927A A3, M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrasound CX50, М3046А
Ödeme koşulları:Banka havalesi, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Kurşun zamanı:3-7 iş günü
Adedi:50 adet
Teknik Özellikler:
| Ürün adı | EKG Kabloları |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Dua et- |
| Sertifikalar | CE/ISO |
| Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kablo çapı | 2,5 mm |
| Kablo rengi | Gri |
| Konektör Uzak | İkiz Pim |
| Konektör Proksimal | Snap (bireysel) |
| Kablo Uzunluğu | 0.9m |
| Ambalaj | Bireysel Paket |
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf II |
| Özellikler | EKG monitörü, EKG makinesi |
| Ağırlık | 100g |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: Uyumlu PH 5 Kablolu EKG Kablosu - M1625A, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









