Stryker Physio Control Uyumlu EKG Uç Kablosu
Uyumluluk: Physio Control Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Açıklama
Stryker Physio Control Uyumlu EKG Uç Kablosu
Uyumluluk:Physio Control Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E
Ödeme şartları:T / T, Western Union, Paypal
Nakliye Yöntemi:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi:3-7 iş günü
Adedi:50 parça
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Spo2 Sensörü |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Model numarası | Stryker Physio Contro |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kablo çapı | 2.6 mm |
| Kablo rengi | Gri |
| Bağlayıcı Distal | Din tarzı |
| Bağlayıcı Proksimal | ani |
| Kablo uzunluğu | 1m |
| Paketleme | Bireysel Paket |
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf II |
| Özellikleri | EKG monitör, EKG makinesi |
| Ağırlık | 100g |
| Garanti | 1 yıl |


Popüler Etiketler: stryker fizyo kontrol uyumlu ekg kablo, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









