Zoll Propaq MD X Serisi EKG/EKG Kablosu
Uyumlu: Zoll
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Kurşun zamanı: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
| Kategori | EKG |
|---|---|
| sertifikalar | CE, ISO |
| Konektör Distal | 12-pin Konnektör, Anahtarlı |
| Bağlayıcı Proksimal | çıtçıt/klip |
| lateks içermez | Evet |
| Kurşun Kablo Rengi | Gri |
| Kurşun Kablo Çapı | 2,6 mm |
| Kurşun Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kurşun Renk Kodlaması | IEC/AHA |
| Müşteri Adayı Numarası | 3 |
| Ambalaj türü | Sırt çantası |
| Paketleme ünitesi | 1 |
| Hasta Boyutu | Yetişkin/Pediatrik |
| ekranlama | Evet |
| Direnç | Hayır |
| Steril | Hayır |
| Toplam Kablo Uzunluğu | 3.6m |
| Gövde Kablo Uzunluğu | 2.7m |
| Garanti | 12 ay |

Popüler Etiketler: zoll propaq md x serisi ekg/ekg kablosu, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz










