Spacelabs Uyumlu EKG EKG Ana Kablosu 5/10 Uçlu - 700-0008-10
Katalog: EKG
Ürün Tipi: EKG Ana Kablosu
Minimum Sipariş Miktarı: 1PCS
Sertifikasyon: CE/ ISO13485
Fiyat pazarlığı
Açıklama
Spacelabs Uyumlu EKG EKG Ana Kablo 5/10Lead
Uyumluluk:
| Üretici firma | Modeli |
|---|---|
| Uzay laboratuvarları |
8100, 90309, 90367, 90367 Ultraview, 90369, 90369 Ultraview, 90492, 90496, 90496 Ultraview, 91220 mCare 300, 91369, 91496, 93300, Elance Serisi, Qube, Ultraview, Ultraview SL |
Teknik özellikler:
| Kategori | EKG |
|---|---|
| Sertifikalar | FDA, CE, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS Uyumlu |
| Konektör Uzak | Yuvarlak, 17-Pimli Konnektör, Anahtarlı |
| Konektör Proksimal | Din Tarzı Konektör |
| Lateks içermez | Evet |
| Kurşun Kablo Rengi | Gri |
| Kurşun Kablo Çapı | 4mm |
| Kurşun Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kurşun Renk Kodlaması | AHA |
| Potansiyel Müşteri Numarası | 3 |
| Ambalaj türü | Çanta |
| Paketleme ünitesi | 1 |
| Hasta Boyutu | Yetişkin/Pediatrik |
| Rezistans | 1K Ohm |
| Steril | HAYIR |
| Toplam Kablo Uzunluğu | 8 ft |
| Ana Kablo Rengi | Gri |
| Ana Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Garanti | 6 ay |
| Ağırlık | 0.4 lb |


Denetleme
Her EKG kurşun teli, iyi performansa sahip olduğunun doğrulanması için incelenecektir.



Popüler Etiketler: spacelabs uyumlu ekg ekg ana kablo 5/10 kurşun - 700-0008-10, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz













