
Muz Pimi ile 5 Uçlu 15 Pin Mindray EKG Kablosu
Katalog: EKG
Ürün Tipi: Mindray EKG Kablosu 5 uç
Mininum Sipariş Miktarı: 1 ADET
Sertifika: CE / ISO13485
Fiyat pazarlığı
Açıklama
5, muz pimli 15 pinli Mindray EKG kablosunu açar
Anavatan:Çin
Ödeme şartları:% 100 T / T, Western Union, Paypal
Nakliye Yöntemi:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslimat süresi:Örnek için 1-3 gün, ödeme yapıldıktan sonra büyük sipariş için 7-14 gün.
Ürün Açıklaması
| Kategori | EKG |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, ISO |
| Bağlayıcı Distal | 15-pinli Konektör, Anahtarlı |
| Bağlayıcı Proksimal | muz pimi |
| Lateks içermez | Evet |
| Kurşun Kablo Rengi | Gri |
| Kurşun Kablo Çapı | 2,6 mm |
| Kurşun Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kurşun Renk Kodlaması | IEC / AHA |
| Kurşun Numarası | 5 |
| Ambalaj türü | Sırt çantası |
| Paketleme ünitesi | 1 |
| Hasta Boyutu | Yetişkin / Pediatrik |
| Koruyucu | Evet |
| Direnç | Hayır |
| Steril | Hayır |
| Toplam Kablo Uzunluğu | 3.6m |
| Gövde Kablo Uzunluğu | 2.7m |
| Garanti | 12 ay |

Popüler Etiketler: 5, muz pimli 15 pin mindray ekg kablosu, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







