
BIOX 19 Pin 10 Uçlu EKG Holter Kablosu Uç Teli
Uyumlu Marka: BIOX
Katalog: Holter EKG Kablosu
Ürün Tipi: EKG Holter Kablo Uç Teli
Mininum Sipariş Miktarı: 1 ADET
Sertifika: CE / ISO13485
Fiyat pazarlığı
Açıklama
BIOX 19 Pin 10 Uçlu EKG Holter Kablosu Uç Teli
Anavatan:Çin
Ödeme şartları:% 100 T / T, Western Union, Paypal
Nakliye Yöntemi:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslimat süresi:Örnek için 1-3 gün, ödeme yapıldıktan sonra büyük sipariş için 7-14 gün.
SupplyAbility:600pcs / hafta
Özellikler:
* Ortam sıcaklığı: 0 ila 40 ° C (32 ila 104 ° F)
* Bağıl nem:% 0 -% 80
* Hiperbarik basınç: 86 kPa-106kPa
* Malzemeler: Yüksek Kaliteli TPU Ceket kablosu, 1.2m uzunluk, gri; çırpıda altın tabak
Ürün Detayları:
| Ürün adı | EKG Holter Kablosu Uç Teli |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Dua-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Kablo rengi | gri |
| Kablo uçları | 10 kurşun |
| Kablo uzunluğu | 1.2m |
| Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kurşun kablo çapı | 2mm |
| Enstrüman Konektörü | 19 kutuplu |
| Hasta Sonu Konektörü | Snap |
| Ağırlık | 100G |
| Tür | EKG Holteri |
| Standart | IEC |
| Paket içeriği | Bir PE torbaya 1 adet paketleyin, ardından 1 kartona koyun. |
| Tek paket boyutu | 16X10X1 cm |
| Garanti | 12 ay |
Hakkımızda:
Çin anakarasında profesyonel bir üreticiyiz, spo2 sensörü, EKG kablosu ve kurşun tel, EKG kablosu ve kurşun tel, NIBP manşet, IBP kablosu, Sıcaklık probu, Holter kablosu ve leadwire, Tıbbi Yedek Pil vb.

Popüler Etiketler: biox 19 pin 10 kurşun ekg holter kablo kablosu, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







