
Draeger Hava Kalkanları Uyumlu EKG Kablosu 5-LD
Ödeme Süresi: T/T, Western Union
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, Deniz
Teslim süresi: 1-7 iş günü (miktarına bağlı olarak)
MOQ: 20 adet
Açıklama
Draeger Hava Kalkanları Uyumlu EKG Kablosu 5-LD
Compatibel Modeli:
(HAVA) :HRRM-71-1/2,Porta-Fib I,II,III, System5(yeni),System6(Yenidoğan)"
(ALT) :800.800Plus,CX ATL Ultrason "CX200,CX400,Apogee,HDI 9/2000 Interspec Kardiyoloji XL" Mark IV,Mark Vii,Ultramark 4/5/7/9 "
(BCI) :3101,3404,6100,6200, 9100,9200,Danışman ,Autocorr"
(COLIN) :BP308, BP408, CBM3000
(CSI) :504US,602-4USP,Poet2,Scholar "
(GMS) :Corometrics 556 Critikon 8100T/Dinamap 8700/9700"
(SARMAŞıK) :101 (1989 öncesi),402, 700
(LSI) :LS5 , 261
(MDE) :Escort 100, 101,102,200, 300 Prizma, 360SL, 450SL,521A PortaPak 80,PortaPak 90/1000 "
(MPC) : Lifepak 6 Life Pak 9,Life Pak 9B VSM-1ESF (w/rezistanslar)"
(NELLCOR) :N-200/250 C-LOCK N-1000,NPB-3900,NPB-4000
(NK) :BSM-8301A/8302A/8500A/8502A OEC-6102A (s/n>20156)/7102A/8108 A OEC-6105A (s/n>20226), TEC-7100A,TEC-5200A(s/n>20421),TEC-7200A/7300A;
(PACE-TECH) :Minipack 300,Minipack 3000/3100,MiniMax4000CL,Vitalmax 800 Plus/2100/2200/4000/4100, Vitalmax/4000CL/4000 Modüler/4100CL (PMS) :M3921A A1,M3923A A1 M3925AA1,M3927AA3,M3928A3,M3929AA3 "PIONEER
(Amerikan Optik):26125 33167, 5260 , 5330 , Pulsar 4" PPG
(Datamedix, Becton-Dickinson) Koruyucu 1001/N1001
(BURDICK) :Medic3/4/5/4045Defib,"500/600/900 Serisi
(w/o solunum) 90300/90400/90600/90700 Serisi TEK-208/408/511/512/514/521" PC Başucu , PCMS
(Özgeçmiş) :4045Defib/208/400/500Serisi "
(Protokol) :Propaq100/200Serisi,Atlas Propaq Encore, Propaq CS,Ultra Smart"
(ZOLL) :D900, PD1200, PD1400 UT4000A, UT4000A, UT4000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Teknik Özellikler:
| Kablo Rengi | Gri |
| Sertifika | CE/ISO |
| Kablo malzemesi | TPU Ceket |
| Kablo kablosu | 5 müşteri adayı |
| Gövde kablo uzunluğu | 2.7 m |
| Kurşun kablo uzunluğu | 0.9m |
| Enstrüman Konektörü | Yuvarlak 6-Pin |
| Hasta uç konektörü | Klip/ sıkıştırma/ tutucu |
| Hasta boyutu | Yetişkin / Pediatrik |
| Standart | ıec |
| Ağırlık | 300g |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: draeger hava kalkanları uyumlu ekg kablosu 5-ld, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

GE Marquette (Masimo) Uyumlu SpO2 Sensörlü Darbe Oks...
-

Nellcor Oximax 14PIN Spo2 Sensörü Uyumlu DOC-10
-

Goldway UT6000A 8-Pin Yetişkin Klips SpO2 Sensörü
-

Datex Uyumlu 10-Pin Yenidoğan Yumuşak SpO2 Sensörü
-

Masimo 14-Pin Pediatrik Yumuşak SPO2 Sensörü
-

Mindary Uyumlu SpO2 Prob Sensörü Pediatrik Yumuşak

