
Hellige Uyumlu EKG Kablosu IEC 5 Kurşun
Uyumlu Model No .: Hellige, Servomed 4, Nesil, SCP 851, SCP 852, SCP 844, SCS 804`` CardioServ, VICOM-sm
Vade: t / t, Western Union, paypal
Nakliye yöntemi: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, deniz yoluyla
Teslim süresi: 1-7 gün (miktarına bağlıdır)
Adedi: 30 adet
Açıklama
HELLIGE Uyumlu EKG Kablosu 5 Uçlu Geçmeli
Uyumlu Model No .: Hellige, Servomed 4, Nesil, SCP 851, SCP 852, SCP 844, SCS 804`` CardioServ, VICOM-sm
Vade: t / t, Western Union, paypal
Nakliye yöntemi: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, deniz yoluyla
Teslim süresi: 1-7 gün (miktarına bağlıdır)
Adedi: 30 adet
Teknik özellikler:
| tip | EKG Kablosu |
| Kablo rengi | Gri |
| Kablo malzemesi | TPU Ceket |
| Trunk Kablo uzunluğu | 2.7m |
| Kurşun Kablo uzunluğu | 0.9m |
| Enstrüman konnektörü | 10 Pim |
| Standart | IEC |
| Kablo kablosu | 5 ilan |
| Hasta Sonu Terminali | ani |
| Hasta büyüklüğü | Yetişkin / Pediatrik |
| Net ağırlık | 300g |
| Garanti | bir yıl |

Popüler Etiketler: hellige uyumlu ekg kablosu iec 5 kurşun, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







