
Lifepak EKG Kablosu Uç Kablosu 3 Uç
Uyumluluk: Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20
Katalog: EKG
Ürün Tipi: EKG Kablosu Uç Teli
Mininum Sipariş Miktarı: 1 ADET
Sertifika: CE / ISO13485
Fiyat pazarlığı
Açıklama
Lifepak EKG Kablosu Uç Kablosu 3 Uç
Anavatan:Çin
Ödeme şartları:% 100 T / T, Western Union, Paypal
Nakliye Yöntemi:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslimat süresi:Örnek için 1-3 gün, ödeme yapıldıktan sonra büyük sipariş için 7-14 gün.
SupplyAbility:600pcs / hafta
Özellikler:
* Ortam sıcaklığı: 0 ila 40 ° C (32 ila 104 ° F)
* Bağıl nem:% 0 -% 80
* Hiperbarik basınç: 86 kPa-106kPa
* Malzemeler: Yüksek Kaliteli TPU Ceket kablosu, 3m uzunluk, gri
Ürün Detayları:
| Ürün adı | EKG Kablosu Uç Teli |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Dua-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Uyumluluk | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20 |
| Kablo rengi | Gri |
| Trunk Kablo uzunluğu | 2.7m |
| Kurşun Kablo Uzunluğu | 0.9m |
| Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kurşun kablo çapı | 2,6 mm |
| Enstrüman Konektörü | 12 kutuplu |
| Hasta Sonu Konektörü | Snap |
| Standart | AHA |
| Kurşun numarası | 3 Olası Satış |
| Ağırlık | 300G |
| Tür | EKG Kablosu |
| Paket | Bir PE torba içinde 1 adet paket, sonra 1 kartona koyun |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: lifepak ekg kablosu kurşun kablosu 3 kablo, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

Philips 12pin M2475b, m1205a 3 uçlu EKG Kablosu
-

Yüksek Kalite Uyumlu Datascope, boşluk bırakıcılar, ...
-

Kararlı Kalite Colin 5-kademeli EKG Kablosu, IEC / A...
-

GE Healthcare EKG Dönüştürücü Kablo 3
-

Nihon Kohden Tek Parça EKG Dönüştürücü Kablo 5 Ensta...
-

Mindray Uyumlu Tek Parça EKG Dönüştürücü Kablo 3 Kli...

