
Tıbbi EKG Elektrot Adaptör Kablosu Açılı Fiş
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Açıklama
Tıbbi EKG Elektrot Adaptör Kablosu Açılı Fiş
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnek mevcuttur
Teknik özellikler:
| Ürün adı | EKG Kablosu |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kablo çapı | 2.5mm |
| Kablo rengi | Gri |
| Bağlayıcı Distal | 3,5 mm TRS Erkek ve Dişi düğmesi |
| Bağlayıcı Proksimal | ani |
| Kablo uzunluğu | 1m |
| Paketleme | Bireysel Paket |
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf II |
| Özellikleri | EKG monitör, EKG makinesi |
| Ağırlık | 80g |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: tıbbi ekg elektrot adaptör kablosu açı fişi, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







