Mindray 12pin BeneView N17/N15/N12 EKG Kablosu
Menşe Yeri: Guangdong, Çin
Marka: dua-med
Tür: Tek Parça EKG Kablosu
Malzeme: TPU Ceket
Açıklama
12 pinli Mindray BeneView N17/N15/N12 EKG kablosu
Ürün Açıklaması
| Kategori | EKG |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, ISO |
| Konektör Uzak | Yuvarlak, 12-Pimli Konnektör, Anahtarlı |
| Konektör Proksimal | çıtçıt / klip |
| Lateks içermez | Evet |
| Kurşun Kablo Rengi | Gri |
| Kurşun Kablo Çapı | 2,6 mm |
| Kurşun Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kurşun Renk Kodlaması | IEC/AHA |
| Potansiyel Müşteri Numarası | 3/5 |
| Ambalaj türü | Çanta |
| Paketleme ünitesi | 1 |
| Hasta Boyutu | Yetişkin/Pediatrik |
| Ekranlama | Evet |
| Rezistans | HAYIR |
| Steril | HAYIR |
| Toplam Kablo Uzunluğu | 3.6m |
| Ana Kablo Uzunluğu | 2.7m |
| Garanti | 12 ay |
Uyumluluk
| Üretici firma | Modeli |
|---|---|
| Biyobakım | 12 yaşındayım |
| Medica D | Logicare Serisi 2000 |
| Mindray > Datascope | BeneView N17/N15/N12, Beneheart D6/D3, DPM6, DPM7, uMEC serisi, MEC 1000, MPM, PM5000, PM6000, Passport 12, Passport 8, T8, iPM-9800,iPM 8/10/12, iMEC8/10/12 |
| Penlon InterMed | Tüm |
3LD, 5LD, AHA, IEC, Klips, Snap
5LD: AHA ((beyaz, yeşil, kahverengi, kırmızı, siyah), IEC (kırmızı, siyah, beyaz, yeşil, sarı)
3LD: AHA (beyaz, kırmızı, siyah), IEC (kırmızı, yeşil, sarı)
Her marka 5LD veya 3LD yapabilir, iki tokadan 5LD fazlası nefes ölçümü yapabilir.



Düşük profilli, geçmeli kalıplanmış geçmeli veya sıkıştırmalı konektörler hasta konforu ve geçmeli elektrotlara güvenli bağlantı sağlar.
sonlandırmanın ergonomik, gözyaşı damlası tasarımı, hasta ucu konektöründeki karışıklığı azaltır. Kavrayıcı ve mini klips sonlandırmaları ikili bağlantıya sahiptir
Bağlantıyı sağlamak için taraflı metal kontaklar.


Popüler Etiketler: mindray 12pin beneview n17/n15/n12 ekg kablosu, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz












