
GE Healthcare EKG Leadwire 10 Müşteri Atı
GE Healthcare Marquette 38401816, 38401817
Açıklama
Hızlı Ayrıntılar
Menşe Yeri: Çin
Marka adı: Pray-med
Özellikleri: Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar
Ürün Açıklaması
| Kategori | EKG |
| Sertifikalar | FDA, CE, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TÜV, RoHS Uyumlu |
| Konektör Distal | Çift Pimli, Gruplandırılmış, 2 set |
| Bağlayıcı Proksimal | Muz |
| Lateks içermeyen | Evet |
| Kurşun Kablo Rengi | Gri |
| Kurşun Kablo Çapı | 4,0 mm |
| Kurşun Kablo Uzunluğu Uzuv | 4 ft |
| Kurşun Renk Kodlaması | AHA |
| Potansiyel Müşteri Numarası | 10 |
| Ambalaj türü | Sırt çantası |
| Paketleme ünitesi | 1 |
| Steril | Hayır |
| Garanti | bir yıl |
| Ağırlık | 0,4 lb |
| Kurşun Kablo Uzunluğu V | 5 m |
| Kurşun Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kurşun Renk Kodlaması | AHA |
Özellikleri
1 Premiun kalite, rekabetçi fiyat, iyi görünümlü, crasy hızlı teslimat
2. konnektör ve kablo malzemeleri UL ve Rohs standardı ile uyumlu
3. kalite 100% emin, doğru ölçüm ve hızlı tepki
4. üstün esneklik ve dayanıklılık
5. teknoloji süreci: kesme, kaynak, kalıplama, montaj ve test
6. OEM / ODM mevcuttur, özelleştirilebilir ve çizimler kabul edilir
7. Sample Sipariş ve Küçük Sipariş kabul edilir
8. ödeme koşulları: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. teslimat yöntemleri: DHL, EMS, UPS veya Fedex
Herhangi bir sorunuz varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: GE Healthcare EKG Leadwire 10 muz, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın almak
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

Mortara 10lead Holter Kablo K1116SJ için Ek Bileşen
-

Fisher & Paykel Healthcare MR850 için 900MR901 ISITI...
-

GE TruSignal TS-AF-10, TS-AF-25 Uyumlu Tek Kullanıml...
-

Nihon Kohden NIBP Hortum YN-900P, YN-901P
-

Nihon Kohden 3 Kurşunlu EKG Kablosu Ömrü Kapsamı OPV...
-

Philips 8 Pimli Uyumlu SpO2 Adaptör Kablosu - M1941A

