
Philips Hasta Monitörü M4605A için Uyumlu 10.8V 65Wh Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil
Ağırlık: 452g
Çevrim ömrü: 500 kez
Boyut: 149x89x19.7mm
Türü: Lityum İyon Pil, Şarj Edilebilir Pil
Sertifikalar: CE, RoHS
Açıklama
Philips Hasta Monitörü M4605A için Uyumlu Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil
Ürün Açıklaması:
| Nominal Gerilim | 10.8 V |
| Nominal kapasite | 6AH |
| Boyut | 149x89x19.7mm |
| Ağırlık | 452g |
| Hayat döngüsü | 500 kez |
| Garanti | 2 yıl |
| Uyumlu | MP20 / MP30 / MP40 / MP50 / MP60, MP70 Monitör |
| Çalışma akımı | 10 A |
| orijinal | Guangdong, Çin |
| Marka | Pray-med |
Özellikleri:
1 Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, iyi görünümlü, crasy-hızlı teslimat
2. konnektör ve kablo malzemeleri UL ve Rohs standardı ile uyumlu
3. kalite 100% emin, doğru ölçüm ve hızlı tepki
4. üstün esneklik ve dayanıklılık
5. OEM / ODM mevcuttur, özelleştirilebilir ve çizimler kabul edilir
6. Sample Sipariş ve Küçük Sipariş kabul edilir
7. ödeme koşulları: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
8. teslimat yöntemleri: DHL, EMS, UPS veya Fedex
Popüler Etiketler: Philips Hasta Monitörü M4605A için Uyumlu 10.8V 65wh Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil, Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, Ucuz, Satın Al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

Uyumlu (Mindray)VS800 Nellcor Oximax SpO2 Sensör Nab...
-

Nellcor DS100A Oksimax Yetişkin Parmak Klipsi SpO2 S...
-

İşlev Bozukluğu Pediatrik Göğüs EKG Elektrotları (DI...
-

Masimo Rainbow KIRMIZI PC-04 (2058) PC-08 (2059) Ada...
-

Philips 8-pin Uyumlu SpO2 Adaptörü M1943AL
-

GE Healthcare için Uyumlu EKG Trunk Kablosu

