YARATICI Li-ion Pil Paketi Deluxe 70
Uyumlu : CREATIVE Deluxe-70 , Deluxe-100 , Newtech NeuVision 500
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
YARATICI Li-ion Pil Paketi Deluxe 70
Anavatan:Çin
Marka adı:YARATICI
sertifikasyon:CE
Uyumlu:CPLB-18650A
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
TEDARİK:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 131 * 37 * 19 mm |
| Nominal kapasite | 2600mAh |
| Ağırlık | 179g |
| tip | Li-Ion |
| Nominal Gerilim | 14.8v |
| Pil Hücresi MİKTARI | 4 hücre |
| Uygulama | YARATICI Deluxe-70, Deluxe-100, Newtech NeuVision 500 |
| Renk | Mavi |
| paket | Bireysel kutu |
*** Lütfen pil hücremizin orijinal sayıdan daha az olması, daha kısa olması, ancak herhangi birinin işlevini ve kullanımını etkilemediğini unutmayın.


Popüler Etiketler: yaratıcı li-ion pil paketi deluxe 70, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









