GE DASH 2000 Monitör Yedek Batarya
Uyumlu : GE DASH 2000
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
GE DASH 2000 Monitör Yedek Batarya
Anavatan:Çin
Marka adı:GE
Sertifika:CE
Uyumlu:92916781
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
SupplyAbility:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Dua-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 129 * 52 * 51 mm |
| Nominal kapasite | 2000 mAh |
| Ağırlık | 785G |
| Tür | NI-CD |
| Nominal Gerilim | 12V |
| Pil Hücresi MİKTARI | 10 hücre |
| Uygulama | GE DASH 2000 |
| Renk | Mavi |
| Paket | Bireysel kutu |


Popüler Etiketler: ge dash 2000 monitör yedek pili, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









