Kellymed Şırınga Pompa Pil
Katalog: Pil
Ürün Türü: Kellymed ZNB-XD Pil
Mininum Sipariş Miktarı: 1PCS
Belgelendirme: CE/ ISO13485
Fiyat: Müzakere
Açıklama
Eğer kellymed şırınga pompası pil arıyorsanız, fabrikamıza ulaşmak için hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticileri ve tedarikçilerinden biri olarak, size en ucuz ama rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Kaliteli ürünlerimizi satın almak için lütfen emin olabilirsiniz.
Kellymed Şırınga Pompa Pil
Menşe Yeri:Çin
Ödeme Koşulları:%100 T/T, Western Union, PayPal
Nakliye Yöntemi:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslimat Süresi:1-3 gün örnek için, 7-14 gün ödeme den sonra büyük sipariş için.
Ürün detayları:
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Markası | Dua-med |
| Uyumlu -luk | Kellymed ZNB-XD HYLB-727 TWSLB-004 |
| Uyumlu modeller | ZNB-XD ZNB-XB |
| Sertifikalar | CE/ISO |
| Renk | Mavi |
| Pil Boyutu | 57,5*50*29 mm |
| Malzeme | NI-MH |
| Ağırlık | 237 g |
| Kapasite | 2000mah |
| Gerilim | 9.6V |
| Türü | Şarj Edilebilir Pil |
| Paket | bireysel paket |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: kellymed şırınga pompası pil, üreticileri, tedarikçileri, fabrika, ucuz, satın
Bir çift:GE DASH Akü
Sonraki:GE Vital İşaretler Monitör Pil
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz











