Rainbow XLD1308 Tıbbi Şarj Edilebilir Pil
Uyumlu: Rainbow XLD1308
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Rainbow xld1308 tıbbi şarj edilebilir pil arıyorsanız, fabrikamızla iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak size en ucuz değil, rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Lütfen kaliteli ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun.
Rainbow XLD1308 Tıbbi Şarj Edilebilir Pil
Anavatan:Çin
Marka adı:Gökkuşağı
Sertifika:CE
Uyumlu:XLD1308
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
SupplyAbility:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Dua-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 24 * 61 * 182 mm |
| Nominal kapasite | 2600 mAh |
| Ağırlık | 253g |
| Tür | li-iyon |
| Nominal Gerilim | 14.8v |
| Uygulama | PM9000A |
| Hücre miktarı | 4 Hücre |
| Renk | Siyah |
| Paket | Bireysel kutu |



Popüler Etiketler: gökkuşağı xld1308 tıbbi şarj edilebilir pil, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









