PN-2000FC850 Solunum Nemlendiricisi
Dec 03, 2020
Mesaj bırakın
PIGEON Solunum Nemlendirici, gaz akışının sabit düzeyde kaldığı mekanik ventilasyon veya basınçlı solunum sistemlerine ihtiyaç duyan hastalariçin optimum nem sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Servo-kontrol nemlendirici Özellikleri:
| Modeli | PN-2000FC850 |
| Tedarik Frekansı | 50/60 Hz |
| Besleme Gerilimi | 220V/ 110V |
| Isıtıcı Plaka | 150w |
| Isıtıcı Tel | 22V-, 2.73A, 60W, 50/60Hz |
| Isıtıcı Plaka Aşırı Sıcaklık Cutout | 90±6°C |
| Sıcaklık Kontrol Ayarları | |
| İstilacı Mod | Oda çıkışı:35.5-37°C, Hava Yolu: 35-40°C |
| Noninvaziv Mod | Oda çıkışı:31°C, Hava Yolu: 28-34°C |
| Görüntü | Üç haneli, 0.56 inç, 7 segment LED |
| Aralığı | 10-70°C, Doğruluk: ±0.3°C (25-45 Sıcaklık Aralığında) |
| Yüksek Nem Alarmı | 41°C'lik bir sıcaklıkta veya hava yolu sıcaklığı 43°C'yi aşarsa anında, duyulabilir alarm |
| Düşük Nem Alarmı | 15 dakika @29,5°C ve 60 dakika @34,5°C arasında sesli alarm (yalnızca İnvaziv Mod) |



Sonraki:Ücretsiz







