Nihon Kohden Çift Tüplü NİKB Hortumu
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 1-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Açıklama
Nihon Kohden Uyumlu NIBP Hortumu İkili Tüp
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 1-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Teknik özellikler:
| Ürün adı | NIBP Hava Hortumu Çift tüp |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Model numarası | Nihon Kohden |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Kablo Malzemesi | TPU |
| Bağlayıcı Distal | Çift Pimli, Açılı Konektör |
| Konektör Malzemesi Distal | Plastik POM |
| Bağlayıcı Proksimal | Dişi Twist-Lock |
| Hortum Rengi | Gri |
| Hortum Çapı | İç 3,1 mm, dış 6,2 mm |
| Hortum Tipi | Çift Tüp |
| Toplam uzunluk | 3m |
| Paketleme | Bireysel Paket |
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf II |
| Özellikleri | EKG monitör, EKG makinesi |
| Ağırlık | 120g |


Popüler Etiketler: Nihon Kohden Çift Tüplü NIBP Hortumu, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Sonraki:İnfinium NIBP Hava Tüpü P02112
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz











