Stryker Fiberoptik Işık Kablosu 233-050-065
Menşe Yeri: Guangdong, Çin
Marka: dua-med
Ürün No.: 233-050-065
Sertifikasyon: CE/ISO
Açıklama
Stryker Fiberoptik Işık Kablosu 233-050-065
Kateter demeti olarak da bilinen optik fiber, esas olarak optik fiber iletimi için kullanılır. Bu ürün
yapılmışcam fiber optik, tıbbi silikon ve paslanmaz çelik metal. Yumuşaktır ve çatlamaz. Buluşuyor
tıbbi dezenfeksiyonstandartlarında olup, yüksek sıcaklık ve yüksek basınçla sterilize edilebilmektedir.
Uzunluğa göre: 2 metre, 2,5 metre, 3 metre

| Bükülme yarıçapı | 50 mm |
| dalga boyu | 587nm |
| geçirgenlik | >%85 546nm |
| Uzunluk | 2M/2.5M/3M |
| Elyaf çapı | 4,8 mm |
| Işık zayıflaması | 450nm<500dB/km |
| Çalışma koşulları |
Ortam sıcaklığı 10 derece ~40 derece |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~200 derece |
| Depolama sıcaklığı | -20 derece ~60 derece |










S: Hangi ödeme formunu kabul edebilirsiniz?
A: T/T, Western Union, PayPal vb. Uygun ve hızlı ödeme koşullarını kabul ediyoruz.
S: Hangi sertifikaya sahipsiniz?
C: CE, FDA ve ISO13485.
S: Hangi nakliye yolunu sağlayabilirsiniz?
C: Deniz, hava ve ekspres yoluyla nakliye sağlayabiliriz.
S: Nasıl teklif alabiliriz?
C: Malzeme, model, tasarım, boyut, şekil, renk, miktar vb. gibi spesifikasyonlarla bize ulaşın.
Popüler Etiketler: stryker fiberoptik ışık kablosu 233-050-065, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz














