MASIMO LNC-10 2056 SpO2 Sensör Yetişkin Klipsi
Teslim süresi: 1-7 iş günü (miktarınıza bağlıdır)
Ödeme koşulları: 100% T / T mevduat, Western Union
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, deniz tarafından
Adedi: 20 PC
Açıklama
MASIMO LNC-10 2056 SpO2 Sensör Yetişkin Klipsi
Uyumlu Model No.MASIMO LNC-10 2056
Teslim süresi: 1-7 iş günü (miktarınıza bağlıdır)
Ödeme koşulları: 100% T / T mevduat, Western Union
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, deniz tarafından
Adedi: 20 PC
Teknik özellikler:
| Kablo rengi | Gri |
| Kablo malzemesi | TPU Ceket |
| Kablo çapı | 4mm |
| Enstrüman konnektörü | 20 Pimli kırmızı masimo konektör |
| Hasta ucu konnektörü | Klips |
| Kablo uzunluğu | 3m |
| Hasta büyüklüğü | Yetişkin |
| Ağırlık | 150g |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: MASIMO LNC-10 2056 SpO2 Sensörü Yetişkin Klipsi, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

Philips 12pin M1190A / m1350B Uyumlu SpO2 Sensörü
-

Anke ASC-553 Yuvarlak 5-Pin Yetişkin Klips SpO2 Sensörü
-

Masimo 20-Pin Veteriner Klipsi SPO2 Sensörü
-

Novametrix 7 pimli Yenidoğan Wrap SPO2 Sensörü
-

Guoteng GT9000 6-Pin Pediatrik Yumuşak SPO2 Sensörü
-

Siemens Uyumlu 7 Pin Spreyi 2 Sensör Probu Siliko...



