
Masimo 9 Pin Kullanımlık Tıbbi Hasta SpO2 Uzatma Adaptörü Sensörü
Menşe Yeri: Çin
Marka: pray-med
Türü: SpO2 Uzatma Kablosu
Malzeme: TPU Ceket
Sertifika: CE / ISO
Açıklama
Masimo 9 Pin Tıbbi Hasta SpO2 Uzatma Adaptörü Sensörü
Uyumluluk:
| Üretici firma | model |
|---|---|
| GE Healthcare> Kritik> Dinamap | Pro 1000 |
| Invivo | Escort II OPT30, Prizma, T8 |
| Masimo | Herşey |
| Mindray> Datascope | Pasaport 2, Spektrum, Üçlü |
| Zoll | E Serisi, M Serisi, R Serisi |
Teknik özellikler:
| Kablo Rengi | Gri |
|---|---|
| Kablo Çapı | 4 mm |
| Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kategori | SpO2 |
| Sertifikalar | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TÜV, RoHS Uyumlu |
| Konektör Distal | Erkek, 9 Pimli D-Sub Konnektör, Üçlü Anahtarlı |
| Bağlayıcı Proksimal | Dişi, 9 Pimli D-Sub Konnektör, Üçlü Anahtarlı |
| Lateks içermeyen | Evet |
| Ambalaj türü | Sırt çantası |
| Paketleme ünitesi | 1 |
| SpO2 Teknolojisi | Masimo |
| Steril | Hayır |
| Toplam Kablo Uzunluğu | 15 m |
| Garanti | 12 ay |
| Ağırlık | 0.3lb |
Özellikleri:
1 Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, iyi görünümlü, crasy-hızlı teslimat
2. konnektör ve kablo malzemeleri UL ve Rohs standardı ile uyumlu
3. kalite 100% emin, doğru ölçüm ve hızlı tepki
4. üstün esneklik ve dayanıklılık
5. teknoloji süreci: kesme, kaynak, kalıplama, montaj ve test
6. OEM / ODM mevcuttur, özelleştirilebilir ve çizimler kabul edilir
7. Sample Sipariş ve Küçük Sipariş kabul edilir
8. ödeme koşulları: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. teslimat yöntemleri: DHL, EMS, UPS veya Fedex
Popüler Etiketler: masimo 9 pin yeniden kullanılabilir tıbbi hasta spo2 uzatma adaptör sensörü, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

Siemens Drager Uyumlu SpO2 Adaptör Kablosu 3368433
-

HP Philips M1941A Uyumlu SpO2 Adaptör Kablosu / Uzat...
-

Uyumlu Biolght 12pin M9500 M9000 M7000 M 8000 Uzatma...
-

Mindray BeneView T5, T8 Masimo LNCS Uyumlu SpO2 Adap...
-

GE Trusignal TS-G3 SpO2 Uzatma Kablosu, 2.2m CE onay...
-

Philips 8 Pimli Uyumlu SpO2 Adaptör Kablosu - M1941A

