Philips Uyumlu Sıcaklık Kablosu
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Açıklama
Philips Uyumlu Sıcaklık Kablosu
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Sıcaklık Kablosu |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Model numarası | Spacelabs |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Kablo Malzemesi | TPU |
| Kablo çapı | 4mm |
| Kablo rengi | Gri |
| Bağlayıcı Distal | Yuvarlak, 2 Pimli Konektör, Anahtarlı |
| Bağlayıcı Proksimal | Dişi Mono Fiş Konektörü |
| Kablo uzunluğu | 0.3m |
| Paketleme | Bireysel Paket |
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf II |
| Özellikleri | EKG monitör, EKG makinesi |
| Ağırlık | 150g |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: Philips uyumlu sıcaklık kablosu, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

Uyumlu Mek Mp150 Mp110 SpO2 Uzatma Kablosu / adaptör...
-

Biolight 5 Pimli Yenidoğan Wrap SpO2 Sensörü M69 M66
-

GE Healthcare YSI 700 Sıcaklık Adaptör Kablosu
-

GE Marquette Uyumlu Sıcaklık Uzatma Kablosu
-

GE Healthcare Sıcaklık Adaptör Kablosu YSI 400
-

Spacelabs Uyumlu Sıcaklık Adaptörü Kablosu - 700-400...



