Drager Uyumlu Sıcaklık Probu - 4329889
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Açıklama
Drager uyumlu sıcaklık probu - 4329889 arıyorsanız, fabrikamızla iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak size en ucuz değil, rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Lütfen kaliteli ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun.
Drager Uyumlu Sıcaklık Probu - 4329889
Uyumluluk: DraegerInfinity Delta, Infinity Gamma, Infinity Kappa, Infinity Vista
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Adedi: 50 adet
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Sıcaklık probu |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Model numarası | Drager |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Kablo Malzemesi | TPU |
| Kablo çapı | 4mm |
| Kablo rengi | Gri |
| Bağlayıcı Distal | Yuvarlak, 7 Pimli Konnektör, Anahtarlı |
| Bağlayıcı Proksimal | Özofagus / Rektal Prob |
| Kablo uzunluğu | 3m |
| Paketleme | Bireysel Paket |
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf II |
| Özellikleri | EKG monitör, EKG makinesi |
| Ağırlık | 100g |
| Garanti | 1 yıl |


Popüler Etiketler: drager uyumlu sıcaklık probu - 4329889, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









