Drager Siemens 7 Pinli Tek Parça Kablo ve Kablo
Menşe Yeri: Guangdong, Çin
Marka: dua-med
Tür: Tek Parça EKG Kablosu
Malzeme: TPU Ceket
Sertifikasyon: CE/ISO
Açıklama
EKG EKG 3/5 Drager Siemens 7Pin Hasta monitörü için tek parça Kablo ve Elektrot Leadwire Kurşun

| Kategori | EKG |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, ISO |
| Konektör Uzak | 7pin Konnektör, Anahtarlı |
| Konektör Proksimal | snap / yakalayıcı |
| Lateks içermez | Evet |
| Kurşun Kablo Rengi | Gri |
| Kurşun Kablo Çapı | 2,6 mm |
| Kurşun Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kurşun Renk Kodlaması | IEC/AHA |
| Potansiyel Müşteri Numarası | 3/5 |
| Ambalaj türü | Çanta |
| Paketleme ünitesi | 1 |
| Hasta Boyutu | Yetişkin/Pediatrik |
| Ekranlama | Evet |
| Rezistans | HAYIR |
| Steril | HAYIR |
| Toplam Kablo Uzunluğu | 3.6m |
| Ana Kablo Uzunluğu | 2.7m |
| Garanti | 12 ay |

| Üretici firma | Modeli |
|---|---|
| Dräger | Sonsuzluk Deltası, Sonsuzluk Deltası XL, Sonsuzluk Kappa, Sonsuzluk Vista |
| Siemens | SC7000, SC8000, SC9000XL |










Shenzhen Pray-med Tech Co., Ltd, Çin'de ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur ve lider üretici ve tedarikçidir
SpO2 sensörleri, EKG, EKG ve EEG kablosu, kurşun telli, parmak oksimetresi gibi tıbbi sensörler ve kablo düzenekleri,
sıcaklık probları, kan basıncı manşonu ve tüpleri, kan basıncı dönüştürücüleri ve bağlantı kablosu, EEG ve EMG
elektrotlar, ESU kalemi ve topraklama pedi, tıbbi konektör, kalıp yapımı, tıbbi kablo ve güç kablosu, klinik
deney hizmetleri ve basınçlı infüzyon torbası vb. Ürünlerimiz EKG, oksimetre gibi monitörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
elektrokardiyograf, holter, elektroensefalograf, B- ultrason & fetal monitörizasyon vb. Geniş ürün yelpazesiyle,
Ürünlerimiz çoğu ithal ve yerli marka ve modelle mükemmel uyumludur ve OEM/ODM sağlayabiliriz.
Müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet. Firmamız Ar-Ge'yi birleştiren iyi eğitimli ve profesyonel bir ekibe sahiptir.
Üretim ve satış bir bütün olarak, yeteneklerin getirilmesine ve müşterilerin gereksinimlerini aşmak için eğitime odaklanmaya devam ediyoruz.
Ürünlerimiz CE, FDA, CFDA ve TUV pazarlarında popülerdir ve temsilcilerimiz dünya çapında 90'a yakın ülkeden gelmektedir.
Ürünlerimiz toksik değildir, dayanıklıdır, parazit önleyicidir ve konforludur, çünkü en son uluslararası standartlara dayanmaktadır.


SSS
1. 5 derivasyonlu EKG ne için kullanılır?
Basit üç elektrotlu bipolar kayıt, izleme için her yerde mevcuttur. Bu aynı zamanda değiştirilmiş bipolar göğüs derivasyonlarını kaydetmek için de kullanılabilir. Beş potansiyel müşteri kullanmaBipolar ekstremite tellerine ek olarak göğüs teli alma seçeneği sunarak işlemler sırasında iskemi tespitini artırır.
2.Hangi EKG lead'i en önemlidir?
Genellikle P dalgasının iyi bir görüntüsünü sağlayan Derivasyon II, en yaygın olarak ritim şeridini kaydetmek için kullanılır.
3. Hangi vakalarda kullanılan 3 tip EKG izlemesi nedir?
Üç ana EKG türü şunlardır:
Dinlenme EKG'si – bu tür EKG için uzanırsınız. ...
ayaktan EKG – ayaktan EKG için en az 24 saat boyunca taşınabilir bir kayıt cihazı takmanız gerekir. ...
egzersiz stres testi/stres testi – bu tür EKG, doktorunuzun fiziksel aktivite sırasında kalbinizin ne kadar iyi çalıştığını görmesine yardımcı olur.
Popüler Etiketler: drager siemens 7 pinli tek parça kablo ve kurşun tel, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz













