Yeniden Kullanılabilir Silikon Siyah Negatif Plaka Devre Mat Hat Fişi Negatif Kauçuk
Katalog: ESU
Ürün Tipi: Elektrocerrahi adaptör kablosu
Minimum Sipariş Miktarı: 1 ADET
Sertifika: CE/ ISO13485
Fiyat pazarlığı
Açıklama
Yeniden Kullanılabilir Silikon siyah Negatif Plaka Devre Mat Hat Fişi Negatif Kauçuk
Ürün Açıklaması
| Kategori | elektrocerrahi Topraklama Plakası |
| boy | 145*245*4mm |
| Kalınlık | 4mm |
| Kurşun Kablo Rengi | siyah |
| Toplam uzunluk | 3m |
| Garanti | 6 ay |
| Ambalaj türü | Çanta/Kutu |
| Paketleme ünitesi | 1 |
| Hasta Boyutu | Yetişkin/Pediatrik |


Popüler Etiketler: yeniden kullanılabilir silikon siyah negatif plaka devre mat hat fişi negatif kauçuk, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







