
Biocare HYLB-947 EKG Makinesi Yedek Pil
Uyumlu: HYLB-947
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Biocare hylb-947 ekg makinesi yedek pil arıyorsanız, fabrikamızla iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak size en ucuz değil, rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Lütfen kaliteli ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun.
Biocare HYLB-947 EKG Makinesi Yedek Pil
Anavatan:Çin
Marka adı:Biyokare
Sertifika:CE
Uyumlu:EKG-3010
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
SupplyAbility:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Dua-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 73x53,44x18,87 mm |
| Nominal kapasite | 1500 mAh |
| Ağırlık | 140g |
| Tür | Li-ion |
| Nominal Gerilim | 14.8v |
| Uygulama | EKG-3010 |
| Hücre miktarı | 4 Hücre |
| Renk | Mavi |
| Paket içeriği | Bireysel kutu |

Popüler Etiketler: biocare hylb-947 ekg makinesi yedek pil, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Bir çift:Biocare Tıbbi Yedek Pil HYLB-1596
Sonraki:Biocare HYLB-952 EKG Makine Pili
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







