Philips MP30 Monitör Pil M4605A
Uyumlu:M4605A, 989803135861
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Müşteri adayı: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Philips mp30 monitör bataryam4605a arıyorsanız fabrikamıza hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticileri ve tedarikçilerinden biri olarak, size en ucuz ama rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Kaliteli ürünlerimizi satın almak için lütfen emin olabilirsiniz.
Philips MP30 Monitör Pil M4605A
Menşe Yeri:Çin
Markası:Philips
Sertifika:Ce
Uyumlu:LI12I001A, 2ICR19/65
Minimum Sipariş Miktarı:1 adet
Fiyat:tartışılan gibi
Teslimat Süresi:1-3 iş günü
Tedarik Yeteneği:600pcs / hafta
Teknik Özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Markası | Dua-med |
| Sertifikalar | CE/ISO |
| Boyutu | 149x 89x19.7 mm |
| Nominal Kapasite | 7800mAh |
| Ağırlık | 476 g |
| Türü | Liıon |
| Nominal Gerilim | 10.8V |
| Uygulama | MP20 ,MP30, MP40, MP50, MP60, MP70, MP80, MP90, M8001A, M8002A, M8100,MX500,MX450,MX600 |
| Hücre miktarı | 9 Hücre |
| Renk | Siyah |
| Paket | Tek tek kutu |


Popüler Etiketler: philips mp30 monitör pil m4605a, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









