
Biolight EKG Makinesi Yedek Pil M66
Uyumlu: Biolight M8000 , M8500, M9000, M9000A, M9500, M66, BIONICS BPM 770 GUARDIAN, Rainbow PM-9000A , M69 , Argus LMS-10
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Biolight EKG Makinesi Yedek Pil M66
Anavatan:Çin
Marka adı:Biolight
Sertifika:CE
Uyumlu:LI1104C , 12-100-0006
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
SupplyAbility:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Dua-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 180,1 * 60,5 * 24,1 mm |
| Nominal kapasite | 5200 mAh |
| Ağırlık | 330g |
| Tür | Li-ion |
| Nominal Gerilim | 11.1v |
| Uygulama | Biolight M8000 , M8500, M9000, M9000A, M9500, M66, BIONICS BPM 770 GUARDIAN, Gökkuşağı PM-9000A , M69 , Argus LMS-10 |
| Hücre miktarı | 6 Hücre |
| Renk | Gri |
| Paket | Bireysel kutu |

Popüler Etiketler: Biolight ecg makinesi yedek pili m66, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







