
Biolight LB-02 Li-ion Yedek Pil
Model Numarası : LB-02,12-100-0001
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Biolight lb-02 li-ion yedek pil arıyorsanız, fabrikamızla iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak size en ucuz değil, rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Lütfen kaliteli ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun.
Biolight LB-02 Li-ion Yedek Pil
Anavatan:Çin
Marka adı:Biolight
sertifikasyon:CE
Uyumlu:LB-02,12-100-0001
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
Tedarik Yetenek:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 63 * 42 * 12.06mm |
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Ağırlık | 42g |
| tip | Li iyon |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi MİKTARI | 1 hücre |
| Uygulama | Biolight A2, A3, A4, A5, A6, A8, Q5 |
| Renk | Siyah |
| paket | Bireysel kutu |

Popüler Etiketler: biolight lb-02 li-ion yedek pil, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







