Biolight M800 3.7V Monitör Yedek Pil LB-03
Uyumlu:Biolight M800
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Müşteri adayı: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Biolight m800 3.7v monitör yedek pil lb-03 arıyorsanız, fabrikamıza ulaşın. Çin'in önde gelen üreticileri ve tedarikçilerinden biri olarak, size en ucuz ama rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Kaliteli ürünlerimizi satın almak için lütfen emin olabilirsiniz.
Biolight M800 3.7V Monitör Yedek Pil LB-03
Menşe Yeri:Çin
Markası:Biyoışık
Sertifika:Ce
Uyumlu:M800
Minimum Sipariş Miktarı:1 adet
Fiyat:tartışılan gibi
Teslimat Süresi:1-3 iş günü
Tedarik Yeteneği:600pcs / hafta
Teknik Özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Markası | Dua-med |
| Sertifikalar | CE/ISO |
| Boyutu | 48.2*49.8*13.2mm |
| Nominal Kapasite | 1600mAh |
| Ağırlık | 50g |
| Türü | Liıon |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi QTY | 2 Hücreler |
| Uygulama | Biolight M800 |
| Renk | Siyah |
| Paket | Tek tek kutu |



Popüler Etiketler: biolight m800 3.7v monitör yedek pil lb-03, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın
Bir çift:Biolight LB-02 Li-ion Yedek Pil
Sonraki:Biocare Monitörü Tıbbi Yedek Pil
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz











