Ekg Makine Tıbbi Cihaz Akü Biocare
Uyumlu: Biocare EKG-1200 EKG-1210 EKG-1201 HİB-683 Hİl-293
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Müşteri adayı: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Ekg Makine Tıbbi Cihaz Akü Biocare
Menşe Yeri: Çin
Marka Adı: biocare
Sertifikasyon: CE
Model Numarası: HYLB-683
Minimum Sipariş Miktarı: 1pcs
Fiyat: tartışılan
Teslimat Süresi: 1-3 iş günü
Tedarik Yeteneği: 600pcs / hafta
Teknik Özellikler:
| Ürün adı | Şarj edilebilir LI-ION Pil |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Markası | Dua-med |
| Sertifikalar | CE/ISO |
| Boyutu | 67*47*36 mm |
| Nominal Kapasite | 2200mAh |
| Ağırlık | 185g |
| Türü | Liıon |
| Nominal Gerilim | 14.8V |
| Uygulama | EKG Makinesi |
| Renk | Mavi |
| Paket | Tek tek kutu |


Popüler Etiketler: ekg makine tıbbi cihaz pil biocare, üreticileri, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









