Tıbbi Cihazlar Schiller Lityum İyon Piller
Uyumlu:Schiller AT10+ AT10 Plus AT110 4.350027c 3.920509
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Müşteri adayı: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
AT10+ AT10 Plus AT110 4.350027c 3.920509 Için Tıbbi Cihazlar Schiller Lityum İyon Piller
Menşe Yeri: Çin
Marka Adı: Schiller
Sertifikasyon: CE
Minimum Sipariş Miktarı: 1pcs
Fiyat: tartışılan
Teslimat Süresi: 1-3 iş günü
Tedarik Yeteneği: 600pcs / hafta
Teknik Özellikler:
| Ürün adı | Şarj edilebilir LI-ION Pil |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Markası | Dua-med |
| Sertifikalar | CE/ISO |
| Boyutu | 139*58*19mm |
| Nominal Kapasite | 2600mAh |
| Ağırlık | 290G |
| Türü | Liıon |
| Nominal Gerilim | 21.6V |
| Uygulama | Schiller AT10+, AT10plus, AT110 |
| Renk | Mavi |
| Paket | Tek tek kutu |


Popüler Etiketler: tıbbi cihazlar schiller lityum iyon piller, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









