Metrax PRIMEDIC Defibrilatör Pil Paketi M240
Katalog: Yedek Pil
Uyumlu ürünler: Metrax GmbH PRIMEDIC DM1 DM3 DM10 DM30 M240 EC01
Ürün Tipi: Defibrilatör Li-MH Pil Paketi
Mininum Sipariş Miktarı: 1 ADET
Sertifika: CE / ISO13485
Fiyat pazarlığı
Açıklama
Metrax PRIMEDIC Defibrilatör Pil Paketi M240
Anavatan:Çin
Ödeme şartları:% 100 T / T, Western Union, Paypal
Nakliye Yöntemi:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslimat süresi:Örnek için 1-3 gün, ödeme yapıldıktan sonra büyük sipariş için 7-14 gün.
Özellikler:
* Kablo koruması, güçlü anti-elektromanyetik gürültü performansına sahiptir
* Ürün uzunluğu özelleştirilebilir
* Ürün modeli özelleştirilebilir
* Özel Kalıp
* Ürün Gerginlik Testi> 15Kg
* Ortam sıcaklığı: 0 ila 40 ° C (32 ila 104 ° F)
* Bağıl nem:% 0 -% 80
* Hiperbarik basınç: 86 kPa-106kPa
Bu pil, yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmiştir. Orjinal üretici 39 düzenlemelerinin her özelliğine uygundur ve tüm üretim hatalarına karşı garantilidir.
Değiştirilen pilin kapasitesi (mAh) orijinal pilinkinden yüksekse, bu daha uzun bir kullanım süresi sağlayacaktır.
Ürün Detayları:
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Dua-med |
| Uyumluluk | MetraxPRIMEDIC |
| Uyumlu modeller | Metrax Primedic DM1, Primedic DM3, Primedic DM10, Primedic DM10-12, Primedic DM30, Primedic DM30-12, Primedic EC01, Primedic M240 |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Renk | Sarı |
| Pil Boyutu | 287 x 60 x 26 mm |
| Malzeme | Li-Ion |
| Ağırlık | 800g |
| Kapasite | 3000 mAh |
| Hücre Miktarı | 12 hücre |
| Voltaj | 14.4V |
| Tür | Şarj edilebilir pil |
| Paket içeriği | bireysel paket |
| Garanti | 1 yıl |


Popüler Etiketler: metrax primedic defibrilatör pil paketi m240, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz











