
Contec Tıbbi EKG Makinesi Pil ECG-300G
Uyumlu: Contec ECG-300G, ECG-300GT, CARDIPIA 800B
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Contec medikal ekg makine pili ecg-300g arıyorsanız, fabrikamıza hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak size en ucuz değil, rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Lütfen kaliteli ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun.
Contec Tıbbi EKG Makinesi Pil ECG-300G
Anavatan:Çin
Marka adı:Contec
Sertifika:CE
Uyumlu:ECG-300G, ECG-300GT, CARDIPIA 800B
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
SupplyAbility:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Dua-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 83 * 59 * 17,5 mm |
| Nominal kapasite | 3800 mAh |
| Ağırlık | 150g |
| Tür | Li-Polimer |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Uygulama | Contec ECG-300G, ECG-300GT, CARDIPIA 800B |
| Hücre miktarı | 2 Hücre |
| Renk | Mavi |
| Paket içeriği | Bireysel kutu |

Popüler Etiketler: contec tıbbi ekg makinesi pil ekg-300g, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Bir çift:Contec EKG Makine Yedek Akü EKG-600G
Sonraki:CONTEC Tıbbi Yedek Akü EKG-100G
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







