Nihon Kohden Defibrilatör Tıbbi Ekipman Pilleri
Uyumlu : Nihon Kohden ECG-930K EC-7511 TEC-7521K ECG-9320G
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Nihon Kohden Defibrilatör Tıbbi Ekipman Pilleri
Menşe Yeri: Çin
Marka adı:Nihon Kohden
Sertifika: CE
Model Number: TEC-7521K
Minimum Sipariş Miktarı: 1 adet
Fiyat: tartışıldığı gibi
Teslim Süresi: 1-3 iş günü
Yetenek kaynağı: 600pcs / week
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 98 * 79 * 55mm |
| Nominal kapasite | 2900mAh |
| Ağırlık | 990g |
| tip | Mühürlü Kurşun |
| Nominal Gerilim | 12V |
| Uygulama | NIHON KOHDEN TEC-7500 EKG-9522P TEC-7511F, TEC-7511G, TEC-7511K, TEC-7511R TEC-7521F, TEC-7521G, TEC-7521K, TEC-7521R, TEC-7531F, TEC-7531G, TEC-7531K, TEC-7531R, QM-501D, QI-911E, QI-912E, BR-911D, BR-912D, BR-913D, KD-901E, KH-801D |
| Renk | Mavi |
| paket | Bireysel kutu |



Popüler Etiketler: nihon kohden defibrilatör tıbbi ekipman pilleri, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz










