Nihon Kohden Defibrilatör İçin Medikal Bataryalar
Uyumlu : Nihon kohden NKB-301V TEC-5500 5521 5531 5600 7600 Defibrilatör için
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Nihon kohden defibrilatör için medikal piller
Menşe Yeri: Çin
Marka Adı: Nihon Kohden
Sertifika: CE
Model Numarası: HRX 23/43
Minimum Sipariş Miktarı: 1 adet
Fiyat: tartışıldığı gibi
Teslim Süresi: 1-3 iş günü
Yetenek kaynağı: 600pcs / week
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 115 * 48 * 45mm |
| Nominal kapasite | 3000mAh |
| Ağırlık | 585G |
| tip | NI-MH |
| Nominal Gerilim | 12V |
| Uygulama | NIHON KOHDEN: CardioFax M TEC-5500, TEC-5521, TEC-5521C, TEC-5521E, TEC-5521K, TEC-5531, TEC-5531C, TEC-5531E, TEC-5531K, TEC-5600, TEC-5601, TEC-5621, TEC-5631, TEC-7600, TEC-7621, TEC-7631, TEC-7621C, TEC-7621E, TEC-7621K, TEC-7631C, TEC-7631E, TEC-7631K, TEC-7641, TEC-7651, TEC-7700, TEC-7721, TEC-7731, TEC-7721C, TEC-7721E, TEC-7721K, TEE-7731C, TEC-7731E, TEC-7731K, TEC-7741, TEC-7751, EKG-1350, ECG-1350A, ECG-1350C, ECG-1350P, ECG-2350, EKG-2340, EKG-2320 |
| Renk | Beyaz |
| paket | Bireysel kutu |

Popüler Etiketler: nihon kohden defibrilatör için tıbbi piller, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz










