
Mindray İçin Hasta Monitörü Tıbbi Ekipman Pilleri
Uyumlu : Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Mindray için hasta monitörü tıbbi ekipman pilleri arıyorsanız, fabrikamızla iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak size en ucuz değil, rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Lütfen kaliteli ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun.
Mindray İçin Hasta Monitörü Tıbbi Ekipman Pilleri
Anavatan:Çin
Marka adı:Mindray
sertifikasyon:CE
Model numarası:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
Tedarik Yetenek:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 182 * 26.1 * 61mm |
| Nominal kapasite | 4400mAh |
| Ağırlık | 330g |
| tip | Li-Ion |
| Nominal Gerilim | 11.1v |
| Uygulama | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Renk | Siyah |
| paket | Bireysel kutu |


Popüler Etiketler: mindray için hasta monitörü tıbbi ekipman pilleri, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







