Schiller için Tıbbi Ekipman Pil Yedeklemesi
Uyumlu : Schiller CardioVit AT102 MS-2007 MS-2015 MS-2010
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Schiller için Tıbbi Ekipman Pil Yedeklemesi
Menşe Yeri: Çin
Marka adı: Nihon Kohden
Sertifika: CE
Model Number:AT102+ MS-2007 MS-2015MS-2010
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat: tartışıldığı gibi
Teslim Süresi: 1-3 iş günü
Yetenek kaynağı: 600pcs / week
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 72.4 * 17.1 * 71.6mm |
| Nominal kapasite | 4800mAh |
| Ağırlık | 170g |
| tip | Li-Polimer |
| Nominal Gerilim | 7.2v |
| Uygulama | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Renk | Mavi |
| paket | Bireysel kutu |


Popüler Etiketler: schiller, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın almak için tıbbi ekipman pil yedeklemesi
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









