Nellcor SpO2 Uzatma Kablosu DB9
Parça Numarası: Nellcor N-100, N-180, N-20, N-200, NPB-40, NPB-75
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Nellcor SpO2 Uzatma Kablosu DB9
Ürün Açıklaması:Harici Kablo, 8ft, DB9M>> DB9F, NELLCORsensor ve 0010-S ile uyumlu
Uyumlu:NellcorN-100, N-180, N-20, N-200, NPB-40, NPB-75;
Spo2 Teknolojisi:Nellcor Oximax modülü
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Spo2 Adaptör Kablosu |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kablo çapı | 4mm |
| Kablo rengi | Gri |
| Enstrüman Konektörü | DB9 Erkek |
| Sensör Yan Bağlantısı | Dişi DB 9 Pin |
| Kablo uzunluğu | 2,4 m / 8 ft |
| Paketleme | PE torba ile ayrılmış paket |
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf II |
| Özellikleri | EKG monitör, EKG makinesi |
| Ağırlık | 100g |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: nellcor spo2 uzatma kablosu db9, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

VS800 için Mindray 6 Pimli Uyumlu SpO2 Adaptör Kablosu
-

Mindray BeneView T5, T8 Oksimax Uyumlu SpO2 Adaptör ...
-

Biolight Dijital MonitörA3, A5, A6, A8.adapter Kablo
-

Uyumlu Nonin SpO2 Adaptör Kablosu / Uzatma Kablosu
-

Masimo 9 Pin Kullanımlık Tıbbi Hasta SpO2 Uzatma Ada...
-

Nellcor Uyumlu SpO2 Adaptör Kablosu



