
Siemens SpO2 Uzatma Kablosu-3375834
Parça Numarası: Draeger 3368433
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Siemens SpO2 Uzatma Kablosu-3375834
Ürün Açıklaması:Harici Kablo, 8ft, yuvarlak 7P> DB9F, NELLCOR DS-100A veya S0010 Serisi için uygun
Uyumlu:Siemens tıbbi SC 6002XL, SC7000, SC8000, SC9000XL
Spo2 Teknolojisi:Nellcor Oximax modülü
OEM P / N:3375834
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Spo2 Adaptör Kablosu |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Parça Numarası | PSN0072B |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Kablo Malzemesi | TPU Ceket |
| Kablo çapı | 4mm |
| Kablo rengi | Gri |
| Enstrüman Konektörü | Erkek, 7 pimli, yuvarlak konektör, anahtarlı |
| Sensör Yan Bağlantısı | Dişi DB 9 Pin |
| Kablo uzunluğu | 2,4 m / 8 ft |
| Paketleme | PE torba ile ayrılmış paket |
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf II |
| Özellikleri | EKG monitör, EKG makinesi |
| Ağırlık | 100g |
| Garanti | 1 yıl |

Popüler Etiketler: siemens spo2 uzatma kablosu-3375834, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz
-

GE 11pin Masimo LNOP SpO2 Adaptör Kablosu / Uzatma K...
-

Datascope Uzatma Kablosu için Nellcor SCP-10 Adaptör...
-

Mindray BeneView T5, T8 0010-20-42710 Uyumlu SpO2 Ad...
-

GE 11pin Masimo Modülü SpO2 Adaptörü Kablo / uzatma ...
-

Philips 8-pin Uyumlu SpO2 Adaptörü M1943AL
-

Masimo 9 Pin Kullanımlık Tıbbi Hasta SpO2 Uzatma Ada...

