Philips Taşınabilir Şarj Edilebilir Pil Paketi 453564243501
Uyumlu : philips VM1 VS1 VS2 453564243501
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Nakliye yöntemi: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, deniz yoluyla
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Örnekler mevcuttur
Açıklama
Philips taşınabilir şarj edilebilir pil paketi 453564243501 arıyorsanız, fabrikamızla iletişime geçebilirsiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak size en ucuz değil, rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet sunacağız. Lütfen kaliteli ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun.
Philips Taşınabilir Şarj Edilebilir Pil Paketi 453564243501
Anavatan:Çin
Marka adı:Mindray
sertifikasyon:CE
Model numarası:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Fiyat:tartışıldığı gibi, anlatıldığı gibi
Teslimat süresi:1-3 iş günü
Tedarik Yetenek:600pcs / hafta
Teknik özellikler:
| Ürün adı | Tıbbi Şarj Edilebilir Pil |
| Anavatan | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Pray-med |
| Sertifikalar | CE / ISO |
| Boyut | 65 x 55 x 19 mm |
| Nominal kapasite | 2600 mAh |
| Ağırlık | 150g |
| tip | Li-Ion |
| Nominal Gerilim | 11.1v |
| Uygulama | Philips VM1 VS1 VS2 453564243501 |
| Renk | Siyah |
| paket | Bireysel kutu |


Popüler Etiketler: Philips taşınabilir şarj edilebilir pil paketi 453564243501, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, satın al
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz









